MASÁŽE

Rašelinový obklad (termofor):

Rašelinový obklad (termofor) můžeme používat jako doplňkovou proceduru ke klasické masáži zad a k celotělové masáži. Délka procedury je úměrná k délce masáže...

Tepelný rašelinový obklad (termofor) působí příznivě jako podpůrný prostředek při svalovém přetížení při sportu, chronických stavech revmatického a traumatického původu, artróze apod.

Rašelinový obklad (termofor) je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí a příjemné relaxaci celého těla.

Rašelinový termofor výrazně eliminuje bolesti a nepříjemné pocity, získané sportem nebo jednostranným zatěžováním. Dlouhodobě působí a to jak teplem tak i chladem s intenzivním lokálním účinkem, jenž navodí uvolnění a přispěje k přirozené rovnováze postiženého místa. Lze jej použít také při bolesti kloubů, ledvin, svalů, při nachlazení, revmatismu, poruchách prokrvení, ischiasu, svalových křečích. Přírodní látky, které obsahují rašelinové termofory (tzv. rašelinové obklady nebo také rašelinové polštářky), mají blahodárné účinky na kůži a podkožní tkáně. Energie přírody obsažená v obkladech, umocněná teplem, Vám plošně zregeneruje a upraví svalové kontraktury, které jsou jednou z příčin tzv. "bolavého těla" a upraví pokožku k postupnému omezování celulitidy a obezity.


Doporučení použití:
- subakutní a chronické stavy revmatického a traumatického původu
- artrózy
- svalové kontraktury
- bolesti kloubů a páteře

Kontraindikace - nedoporučujeme při:
- těhotenství (s aplikací podél páteře)
- dekompenzovaná kardiologická onemocnění a těžké oběhové poruchy
- horečnaté stavy
- přecitlivělost na teplo
- otevřená poranění kůže, krvácení
- otoky

Proceduru je v nabídce u pana Kamila Štětaře...Kamil Štětař 2008-2013